>> شرایط و برنامه‌ استفاده از مجموعه‌ استخر کوثر

شرایط و برنامه‌ی استفاده از مجموعه‌ی استخر کوثر

استخر کوثر وابسته به مجتمع فرهنگی روشنگر،  پس از اتمام  بازسازی؛ مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است. شرایط و برنامه استفاده از استخر کوثر در فصل جدید به اطلاع می‌رسد:

مجموعه‌ی ورزشی استخر کوثر همه روزهای هفته ( به‌جز جمعه‌ها و ایام تعطیل)  از ساعت  8 الی 19  آماده ارائه خدمات به بانوان محترم است.

 با گذراندن ساعاتی در این مجموعه و بهره‌مندی از امکانات آن مانند؛ استخر- هیدروتراپی و آب‌ درمانی- بدنسازی- سونا خشک- سونا بخار و جکوزی هم لذت ببرید و هم سلامت شوید.

بهای ورودیه به استخر تا ساعت 17؛ برای استفاده‌ی 3 ساعت از مجموعه‌ی استخر 50 هزارتومان است و  بعد از 3 ساعت به ازای هر 5 دقیقه  1000 تومان اضافه می‌شود. در صورتی که بعد از ساعت 17 از استخر استفاده نمایید بهای ورودیه 25هزارتومان است.

دوره های آموزشی شنا:

تعداد نفرات

تعداد جلسه

(2 ساعته)

هزینه

یک نفره خصوصی

10 جلسه

700 هزار تومان

سه نفره

10 جلسه

550 هزار تومان

6 نفره

10 جلسه

400 هزارتومان

 

یکی از دوره‌های آموزشی ارائه شده در این مجموعه دوره آموزشی TRX است که بهای ده جلسه‌ی آن 400 هزار تومان است.

تی آر ایکس چیست: این ورزش دارای ۱۳۰۰ حرکت متفاوت است که همه بصورت علمی طراحی شده‌اند؛ به نحوی که تمام عضلات از انگشتان پا تا عضلات گردن و پشت سر را درگیر کرده و پرورش می‌دهد. این ورزش هم‌‌چنین دارای کاربردهای پزشکی و توانبخشی است از جمله کمک به ترمیم بافت‌های آسیب دیده، عضلات، تاندون‌، رباط و مفاصلی که دراثر حرکات ورزشی اشتباه دچار آسیب شده‌اند و یا حتی ورزشکارانی که دچار نقص عضوهای مادرزادی می باشند و ورزشی بسیار مناسب برای همه افراد و در هر سنی به خصوص برای بانوان جهت تناسب اندام است. انواع مختلفی از تی آر ایکس وجود دارد.

از اهداف اصلی این ورزش می‌توان به بالا بردن آمادگی جسمانی، استقامت، انعطاف پذیری، قدرت جسمانی، چابکی، چربی سوزی، هماهنگ سازی کارکرد عصب و عضله اشاره کرد.

 

    
    
   حقوق این سایت متعلق به مجتمع فرهنگی روشنگر است
   تهران - شهرک قدس (غرب) - فاز 6 - بلوار ایوانک (غرب یادگار امام) - خیابان گل افشان جنوبی
   تلفن: 42896000 و 17-88082610 - فاکس: 88082619- ایمیل: info@roshangar.sch.ir