>> در مشهد- پایه چهارم

در حرم- پایه چهارم

پایه چهارم آخرین سال از تحصیلات متوسطه است.  دانش‌آموزان در این سال خودشان را برای ورود به دانشگاه آماده می‌کنند. فعالیت این پایه بعد از نوروز سال ماقبل شروع می‌شود،  به همین خاطر سالی طولانی به نظر می‌رسد. مضافا این که فشردگی و حجم زیاد درس‌ها طولانی‌ترش می‌کند. لازم است  این سال تحصیلی به بازه‌هایی تقسیم شود و در پایان هر بازه فعالیتی تفریحی در نظر گرفته شود تا دانش‌آموزان تجدید ذهن و قوا کنند و تازه نفس شوند و دوباره یاعلی بگویند. روز از نو و روزی از نوروز...

مسئولین پایه چهارم در برنامه‌ریزی سالانه، برای اواسط بهمن یک فعالیت اردویی-زیارتی در نظر گرفته بودند. مقدمات کار فراهم شد و پس از کسب مجوز، دوشنبه یازدهم بهمن ماه 95، پنج مربی و پنجاه و سه دانش‌آموز راهی مشهد مقدس شدند.

قبل از حرکت برای ساعت پنج عصر حجت‌الاسلام احسان بی آزار تهرانی در جمع زوار امام رضاعلیه‌االسلام آمدند. آداب زیارت گفتند و این‌که توفیق زیارت، عنایتی است از جانب خداوند متعال. زیارت امام هشتم علیه‌السلام با حج برابری می‌کند و... دل‌های دانش‌آموزان مشتاق، مشتاق ­تر شد و صبرشان لبریز. دل‌هایشان به شوق مولا می‌تپید. سخنرانی که تمام شد، پس از نماز مغرب و عشا مطابق برنامه هر روز ، دانش‌آموزان به مطالعه پرداخته و پس از صرف شام ، با دو دستگاه اتوبوس به سمت راه ­آهن حرکت کردند.