>> جشن میلاد امیرالمومنین-متوسطه1

جشن میلاد امیرالمومنین علیه‌السلام

دوشنبه نوزدهم فروردین 1396، حوالی ظهر در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی روشنگر جشنی برپا بود. جشن میلاد مولی‌الموحدین علی علیه‌السلام. دانش‌آموزان و همکاران با اشتیاق آمده بودند. یازده رحل قرآن بر روی صحنه چیده شده بود. یازده قاری قرآن، خانم‌ها زینب عرب سرخی، محدثه سادات ناصری، مرضیه زینانلو، فاطمه سادات قنادزاده، فاطمه رضوان، زینیب حسین‌زاده، زینب یاورنژاد، زهرا ابوسعیدی، زهرا فکری، فاطمه ریاضت، فاطمه کرمی محمدی پشت رحل‌ها قرارگرفتند و یازده‌ مرتبه سوره توحید را به زیبایی تلاوت کردند. حضرت علی علیه السلام سوره توحید را بسیار دوست می‌داشت ومستحب است که مومنین در روز یازده مرتبه این سوره را بخوانند.

بحرطویل میلاد امام علی علیه‌السلام با اجرای دل‌نشین خانم‌ها فاطمه محلاتی و ریحانه سلیمانی بود و پخش بخشی از سریال امام علی علیه‌السلام.خانم توسلیان با خواندن مولودی، شور و حالی به مجلس دادند و بعد گروه سرود پایه هشتم سرود «یا حیدر» را اجرا کردند.

به میمنت این روز پرشکوه، دانش‌آموزانی که در مسابقات قرآن رتبه اول را آورده بودند، جوایز خود را دریافت کردند و در پایان دانش‌آموزان پایه هفتم هم‌خوانی تواشیح زیبای کشتی نجات را به هم‌راه نماهنگ اجرا کردند.