>> انتخابات شورای دانش آموزی-متوسطه1


 

انتخابات شورای دانش آموزی- متوسطه دوره اول

دوشنبه اول آبان 1396در متوسطه دوره اول روشنگردر میانه برنامه صبحگاه،  شرایط عضویت در شورای دانش‌آموزی و ضوابط تبلیغات توضیح داده شد. داوطلبین برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه،  فرصت داشتند تا ثبت نام کنند.

 از پایه هفتم 16، هشتم 7 و نهم 7 نفر از دانش‌آموزان، نامزد انتخابات شورای دانش‌آموزی شدند. در صبحگاه روزهای نهم و دهم آبان نامزدها، خود را معرفی کردند و اهداف و برنامه‌های‌شان را گفتند. از صحبت‌های آن‌ها معلوم بود که حسابی به مسائل مدرسه فکر کرده‌اند، به‌نظر می‌رسید نسبت به سال‌های گذشته خیلی منطقی و اصولی‌تر برنامه‌های‌شان را مطرح می‌کنند.

چهارشنبه دهم آبان، صندوق‌های اخذ رأی در سرسرای ورودی قرار گرفتند. اعضای برگزاری انتخابات، خانم‌ها ثنا سلامی، ثنا ثابتی، یاسمن سوزنچی، یسنا قربانی، سبا فتوت و ریحانه سادات موسوی؛  ساعت 15 : 10 پای صندوق آماده بودند. اسامی داوطلب‌ها برروی تابلوها نصب شده‌ بود. با اعلام شروع رأی‌ گیری، دانش‌آموزان تک به تک، پای صندوق‌ها حاضر شده و اسم نامزد منتخب خود را بر روی برگه‌ها نوشته و رأی خود را در صندوق انداختند. از بلندگو سرودهای دانش‌آموزی پخش می‌شد و شور و هیجان زیادی بین بچه‌ها حاکم بود. هر کدام  به نفع نامزد مورد نظر خود تبلیغ می‌کرد . در ساعت مقرر انتخابات به پایان رسید. اعضای برگزاری آرا را شمارش و نتیجه را اعلام کردند.

اعضای منتخب شورای دانش‌آموزی

متوسطه دوره اول روشنگر

پایه

نام و نام خانوادگی

هفتم

سیده فاطمه ابوالمعالی

سیده یاسمین نصری

نرگس خوش نظری

هشتم

سوسن برخوردارپور

سارا سادات میر عرب شاهی

نهم

مریم شفایی

فاطمه محلاتی

مهسا پور سعیدی

 


 

 

    
    
   حقوق این سایت متعلق به مجتمع فرهنگی روشنگر است
   تهران - شهرک قدس (غرب) - فاز 6 - بلوار ایوانک (غرب یادگار امام) - خیابان گل افشان جنوبی
   تلفن: 42896000 و 17-88082610 - فاکس: 88082619- ایمیل: info@roshangar.sch.ir