>> میلاد امام زمان و روز معلم-متوسطه1

میلاد امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف و روز معلم

امسال بهار، اردیبهشت و شعبان یکی بود. روز معلم و میلاد امام عصر و زمانه ما یکی بود. دخترکان متوسطه دوره اول خیلی زحمت کشیده بودند تا برنامه‌ای آن‌جور که دوست دارند آماده کنند. جشن را با اجرای خانم‌ها زینب کشاورز و محدثه بستان جوادی -پایه هشتم- آغاز کردند. خانم زینب حسین‌زاده آیه 151 سوره بقره را تلاوت کرد. خانم ملیکا خانی برای معلم‌هایش دکلمه خواند و در این فاصله گرو‌ه نمایش برای اجرا به روی صحنه رفتند و آماده شدند. برای این نمایش ساعت‌های زیادی تمرین کرده بودند و وقت گذاشته بودند. خانم طهورا سادات حسینی سعادت –معلم تئاتر و فارغ‌التحصیل دوره هفدهم روشنگر- کارگردان این نمایش بودند که با عنوان «زمان» اجرا شد.

این جشن میهمان‌هایی هم داشت که از اعضای انجمن اولیا و مربیان متوسطه دوره اول بودند که در پایان قسمت اول برنامه به پاس زحمات معلمین و به مناسبت روز معلم تابلوی نفیسی، به مدرسه اهدا کردند . صدای زنگ به صدا درآمد و بخش اول برنامه به پایان رسید. همه برای اقامه نماز وصرف ناهار رفتند. خارج شدند .

بعد از ظهر دوباره همه جمع شدند. در آغاز بخش دوم مولودی خوانده شد و شادی کردند. سپس بحرطویلی برای میلاد امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف خواندند که با قطعه‌هایی از فیلم حضرت یوسف علیه‌السلام هماهنگ شده بود و بیانگر شباهت حضرت یوسف علیه‌السلام و امام‌ مهدی‌ عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف بود.

گروه نمایش  کار دیگری ارائه کردند با عنوان «صلح جهانی» که متن آن الها م گرفته از شهادت صیانه ارایشگر موحد دختر فرعون بود، مومنه‌ای که طبق روایات یکی از اصحاب امام زمان‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف است. در پایان مسابقه هیجان‌انگیز روبیک و دوبله بین پایه‌ها برگزار شد که در هر دو مسابقه این پایه هفتم‌ها بودند که موفق شدند.

 
    
    
   حقوق این سایت متعلق به مجتمع فرهنگی روشنگر است
   تهران - شهرک قدس (غرب) - فاز 6 - بلوار ایوانک (غرب یادگار امام) - خیابان گل افشان جنوبی
   تلفن: 42896000 و 17-88082610 - فاکس: 88082619- ایمیل: info@roshangar.sch.ir