متوسطه (دوره دوم) 

جشنواره مهرباران

mehr baran

مَثَلُ الَّذینَ یُنْفِقُونَ أَمْوالَهُمْ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنابلَ فی‏ کُلِّ سُنْبُلَةٍ مِائَةُ حَبَّةٍ وَ اللَّهُ یُضاعِفُ لِمَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَلیمٌ کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد (و شایستگی داشته باشد) دو یا چند برابر می کند و خدا (از نظر قدرت و رحمت) وسیع و (به همه چیز) داناست. (سوره بقره، آیه ۲۶۱)

با سلام و تبريك مجدد آغاز ماه پربركت رجب و اعياد بزرگ اين ماه، به اطلاع مى رسانيم امسال هم به رسم سال هاى گذشته، با همراهی شما عزیزان دست در دست هم مى نهیم و از میلاد حضرت زهرا (س) تا میلاد حضرت علی (ع) خيريه مجازی متوسطه دو روشنگر را برگزار مى کنیم.

جشنواره مهرْباران به برکت نام این دو معصوم و با همت و همدلى يكايك شما عزيزان، بر آن است تا در اسفند امسال كمك هاى نقدى شما را به «خانه عماد» تقديم كند.

خانه عماد با مديريت خانم زينب آذرمند دانش آموخته دوره ۷ مجتمع فرهنگى روشنگر، چند سالي است فعاليت خود را براى اسكان رايگان كودكان در فرايند پيوند مغز استخوان و پيوند اعضا آغاز كرده است.

خواندن 94 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 اسفند 1399 10:01